دستگاه هاپر ضد غبار

عنوان پروژه

دستگاه هاپر ضدغبار

شرح پروژه

طراحی و ساخت هاپر ضد غبار، باعث کاهش آلودگی محیط کاری، کاهش گرد و خاک معلق در هوا در حین بارگیری، کاهش شدید هزینه‌های نظافت و تعمیر نگهداری ناشی از گرد و خاک زیاد برای تجهیزات در معرض گرد و خاک خواهد شد. به عبارتی هاپر با تنظیم نازل خروجی در هنگام تخلیه مواد، دبی آن را کنترل می‌کند. این امر سبب جلوگیری از ایجاد ناپیوستگی در جریان ماده و عدم ایجاد گرد و خاک می‌گردد.
هاپر کنترل غبار طراحی و ساخته شده توسط شرکت دسدا به منظور جلوگیری از تولید گرد و غبار در هنگام بارگیری و یا تخلیه مواد با ظرفیت نامی 3 تُن بر ساعت برای ماده با چگالی متوسط 2500 کیلوگرم بر مترمکعب در فضای باز می‌باشد.
این دستگاه می‌تواند در ظرفیت‌های 5 تن بر ساعت تا 300 تن بر ساعت طراحی شده و تا 95% گرد و غبار محیط را کاهش دهد. لازم به ذکر است که این اعداد قابل ارتقا برای ظرفیت‌های بیشتر نیز می‌باشند.
علاوه بر صنايع معدنی، اين تجهیز در صنايع غذايی در تولید، حمل و نقل موادی مثل شکر و يا آرد که دارای ذرات ريز هستند، جهت جلوگیری از آسیب‌های ذکر شده و هدررفت محصول نیز استفاده می‌شود. 

کارفرمای اصلی

بازار هدف

– کارخانه‌های صنعتی و معدنی

– صنعت فولاد

– صنایع غذایی

مکان و زمان اجرای پروژه

شرکت گل گهر سیرجان– استان کرمان- 1400

کلمات کلیدی

هاپر ضدغبار، تجهیزات صنایع فولاد، آلودگی محیط کاری، کاهش گرد و خاک معلق در هوا، تنظیم نازل، تخلیه مواد، صنایع غذایی، صنایع سیمان، آلودگی در زمان تخلیه مواد، کنترل دبی