02166059245
02166059627

info@dsdaco.com

خیابان آزادی، بعد از دانشگاه شریف، کوچه صادقی، پلاک 33، واحد 4

ایران ، تهران
طراحی و ساخت گیربکس‌های صنعتی سنگین

ترنینگ‌گیر در نيروگاه‌های گازی و بخار به عنوان یکی از مهمترین و  حساس‌ترين تجهیزات جانبی توربین محسوب می‌شود. این تجهیز در نيروگاه‌های گازی و بخار به منظور استارت توربین و خنک‌کاری آن در زمان خاموشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اين تجهيز براي همه نيروگاه‌هاي قديم و جديد کشور به صورت کامل از کشورهاي اروپايي و امريکايي تامين مي‌شده است. با توجه به عمر نیروگاه‌های کشور، نوسازی سیستم‌های قدیمی اهمیت زیادی داشته و حال با بالغ بر سه سال کار مداوم در این حوزه و بومی شدن دانش این تجهیز، امکان جایگزنی ترنینگ‌گیرهای پلتونی قدیمی با ترنینگ‌گیرهای ساخت شرکت طراحی سیستم و اتوماسیون دورعلی  فراهم شده است.

مهمترین دستاوردهای متمایز حاصل شده در این فرآیند عبارتند از:

 

– طراحی و کسب دانش فنی طراحی و ساخت ترنینگ‌گیرهای نیروگاه گازی و بخار

– طراحی و ساخت سیمولاتور استند تست برای تست و کالیبراسیون ترنینگ‌گیرهای تولیدی

– طراحی و ساخت چرخ‌دنده دو تکه که دارای حساسیت و دقت بالا بوده و تامین آن از خارج از کشور نیز مقدور نمی‌باشد.

– ماشینکاری بلوک های هیدرولیک از آلیاژهای آهن بر پایه استفاده از شیرهای هیدرولیک کارتریجی برای کامپکت بودن با دقت بالا

ترنینگ‌گیرهای ساخته شده توسط شرکت دسدا از نوع هيدرولیکی و یا الکتريکی (حسب نیاز کارفرما) بوده و شامل يک سيستم درایو هیدرولیکی و یا الکتریکی، گیربکس، سیستم درگیری هیدرولیکی یا پنوماتیکی، بلوک هیدرولیکی کنترل سرعت و… می‌باشند.

جهت تست ترنینگ‌گیرهای ساخته شده با بيشترين حساسيت مطابق استاندارد، استند تست هیدرولیکی ویژه‌ای توسط شرکت دسدا طراحی و ساخته شده است. این تست استند علاوه بر توانایی شبیه‌سازی شرایط نیروگاه، قابلیت تامین روغن پرفشار فیلتر شده را نیز برای دستگاه دارد.